Historie

 

JPS Group se od roku 1993 postupně dopracovala k výrobním podnikům a developerský projektům s přesahem do dalších aktivit. Společenství úspěšně propojilo zatím více jak 20 investorů, kteří sdružují své prostředky na investice do zajímavých projektů.

 

U zrodu JPS Group stál Ing. Josef Sova, který v roce 1992 zakládá strojírenskou firmu Josa s.r.o. a jako investor začíná investovat nejdříve do leasingové společnosti, v roce 1996 již skupina investorů vstupuje do významných developerský projektů v Českých Budějovicí a Karlových Varech aktivita skupiny a počet investorů narůstá a v novém tisíciletí a skupina rozšiřuje své aktivity ve strojírenství a realizuje se ve výstavbě obchodní center a rezidenčního bydlení v České republice. 

 

Ve strojírenství jsme dodavatelem a exportérem komponentů řady zahraničních firem. V developmentu jsme realizovali například výstavbu více než 700 parcel, rodinných domů a bytů, OC Tesco - Obi Příbram, Globus Karlovy Vary, Hypernova Beroun, Kaufland Příbram a další. Díky těmto projektům jsme spolu s investory vydlělali několik stovekmilionů korun. 

Koordinace a řízení probíhajících projektů

Vyhledávání a realizace nových projektů v oblasti 

Real estate a private equity

Správa kapitálových účastí

Vyhledávání nových co-investorů

Hlavní aktivity
 
Investiční strategie

Soustředíme se na investice ve střednědobém horizontu a investujeme do developmentu realitních projektů, výroby, zpracování biomasy a výzkumu.

 

V developmentu se soustředíme především na projekty obchodních center a rezidenčního bydlení. Snažíme se, aby se naše projekty vyznačovali vysokou kvalitou provedení a nadčasovou architekturou.

 

Dlouhodobě se soustředíme na projekty s vysokou přidanou hodnotou s investičním horizontem od 3 do 10 let. 

Copyright © 2015 IMETAL s.r.o.

Toto jsou webové stránky společnosti IMETAL s.r.o., se sídlem v Českých Budějovicích, Lannova tř. 136/32  PSČ 370 01, IČO 01790188, zapsáné v obchod-ním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, v oddílu C, vložce 21895

© 2019 Dominik Sova